Αλλαγή γραμματοσειράς
Ημερομηνία Δευτ Δεκ 09, 2019 12:23 pm
foss.aueb.gr
Αρχική Κοινότητας Foss Aueb Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

Εισαγωγή σε Linux Networking - 30/05 - cslab1

Νέα Events, Ημερομηνίες, Μέρη, ότι χρειάζεστε για να έρθετε να μας βρείτε από κοντά

Re: Εισαγωγή σε Linux Networking - 30/05 - cslab1

Δημοσίευσηαπό HdkiLLeR » Κυρ Ιουν 21, 2009 12:16 am

Παίδες συνήθως δεν μου παίρνει πάνω απο μια μέρα να μπώ στο forum. Οπότε ούτε βαριέμαι αλλά και ακόμη και να βαριόμουν θα είχα ξεβαρεθεί (μετά απο τόσο καιρό :)). Το prob μου είναι ότι είχα ένα mess up με τον δίσκο που είχα το presentation και έχω φάει αρκετό καιρό στο να βρω κομμάτια αρκετά πιο σημαντικά (code, papers, κλπ). Το pdf μάλλον το έφαγε η μαύρη μαρμάγκα -- δυστιχώς το προηγούμενο talk οργανώθηκε σχετικά την τελευταία στιγμή και δεν είχα προλάβει να κάνω upload τα slides πιο πρίν (βασικά τα τελειώσα το πρωί πριν έρθω :)).

Sorry εάν στεναχώρησα μερικούς αλλά τουλάχιστον εσείς που φωνάζετε είσασταν εκεί, οπότε πιστεύω οτι σας απάντησα σε οτιδήποτε question είχατε (τουλάχιστον προσπάθησα :)). Εδω γύρω θα είμαι για οτιδήποτε άλλο θελήσετε.

Τώρα για τα παιδιά που δεν το προλάβανε ή που θέλανε και έρθουν, ένα pdf δεν θα βοηθήσει σε κάτι. Ειδικά σε τέτοια communities/events. Δεν μπορώ να βάλω 3h talk σε ένα pdf το οποίο να είναι self-contained και explanatory. Μπορεί και να γίνεται αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο σκοπός της κοινότητας αυτής. Δεσμεύομαι όμως να σας κάνω άλλο ένα talk σε κάποιο άλλο topic, πιο ενδιαφέρον και πιο interactive πριν φύγω. Όποτε θέλετε μου λέτε και το κανονίζουμε -- αυτή την φορά ότι slides έχω θα τα κάνω upload απο πριν.
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.12
GCS d-->--- s+:+ a- C++(+++) BILS++++$ P--- L++++>+++++ E--- W+++ N+ o+ K w--
O M+ V-- PS++>+++ PE- Y++ PGP++ t+ 5+ X+ R* tv b++ DI- D+ G+++ e+++>++++ h r++ y++
------END GEEK CODE BLOCK------
Άβαταρ μέλους
HdkiLLeR
Open Member

Δημοσ.: 36
Εγγραφη: Παρ Μάιος 15, 2009 2:57 am
Τοποθεσια: Manhattan - New York

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

foss.aueb.gr

Μελη σε συνδεση

Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 κρυφοί και 1 επισκέπτης (με βάση τα μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 167 την Κυρ Οκτ 02, 2016 2:55 am

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Γενέθλια

Κανένα μέλος δεν έχει γενέθλια σήμερα