Αλλαγή γραμματοσειράς
Ημερομηνία Κυρ Μάιος 19, 2019 3:40 pm
foss.aueb.gr
Αρχική Κοινότητας Fun Section Off topic

Off topic

Πληρωμή για Open Office

Πληρωμή για Open Office

Δημοσίευσηαπό Van51 » Παρ Σεπ 17, 2010 10:15 pm

Hello παιδιά !! Έχω μια απορία να κανω.. Μια φίλη μου δουλεύει σε ενα φροντιστήριο και θα εκδόσουνε ένα cd με βοηθητικό υλικό για μαθητές. Το υλικό αυτό έχει σχεδιαστεί στην πλατφόρμα του Open Office.. Της είπανε λοιπόν απ' το φροντιστήριο ότι το Υπουργείο ζήτησε επειδή θα χρησιμοποιηθεί το Open Office να το "αγοράσουνε"(το Open Office) και γι' αυτόν τον λόγο πληρώσανε 300 ευρώ!! Παίζει να ισχύει όντως κάτι τέτοιο ; :o
Van51
Open Member

Δημοσ.: 6
Εγγραφη: Πέμ Οκτ 29, 2009 12:45 am

Re: Πληρωμή για Open Office

Δημοσίευσηαπό philimonas » Σάβ Σεπ 18, 2010 12:24 am

Ούτε για τζάμπα δε κάνει το ΟΟ, ποιος δίνει και 300ε από πάνω; :P
Άβαταρ μέλους
philimonas
Open Member

Δημοσ.: 60
Εγγραφη: Τετ Νοέμ 04, 2009 8:41 pm

Re: Πληρωμή για Open Office

Δημοσίευσηαπό chriskin » Σάβ Σεπ 18, 2010 12:34 am

Van51 έγραψε:Hello παιδιά !! Έχω μια απορία να κανω.. Μια φίλη μου δουλεύει σε ενα φροντιστήριο και θα εκδόσουνε ένα cd με βοηθητικό υλικό για μαθητές. Το υλικό αυτό έχει σχεδιαστεί στην πλατφόρμα του Open Office.. Της είπανε λοιπόν απ' το φροντιστήριο ότι το Υπουργείο ζήτησε επειδή θα χρησιμοποιηθεί το Open Office να το "αγοράσουνε"(το Open Office) και γι' αυτόν τον λόγο πληρώσανε 300 ευρώ!! Παίζει να ισχύει όντως κάτι τέτοιο ; :o

η καταλαβε λαθος η την επιασαν κοροιδο η δεν ηταν το open office αλλα κατι που εχει ως βαση αυτο.
Άβαταρ μέλους
chriskin
Open Member

Δημοσ.: 49
Εγγραφη: Τρί Οκτ 27, 2009 2:59 am

Επιστροφή στην Off topic

foss.aueb.gr

Μελη σε συνδεση

Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 κρυφοί και 1 επισκέπτης (με βάση τα μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 167 την Κυρ Οκτ 02, 2016 2:55 am

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Γενέθλια

Κανένα μέλος δεν έχει γενέθλια σήμερα